Każdy sportowiec nie tylko cierpliwie udoskonala umiejętności gry, ale także dba o swój styl, aby na boisku czuć się pewnie i komfortowo. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową kolekcję odzieży jakości premium dla piłkarzy, kibiców oraz sympatyków tej dyscypliny. Oferujemy wygodne T-shirty z krótkim rękawem, które dostępne są także w wersji przedłużanej. Masz do wyboru klasyczną czerń lub stylową biel. Koszulki unisex chętnie wybierają również panie, aby wyrazić swoje zainteresowania. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Koszulki na co dzień unisex z krótkim rękawem

Odzież od 4-4-2 Wear występuje w każdym rozmiarze: S, M, L oraz XL. Każdy znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie! Koszulki wyróżniają się efektownym nadrukiem przedstawiającym logo naszej marki. Został naniesiony za pomocą techniki sitorduku – sprawdzoną metodą, która sprawia, że grafika na długo zachowuje swoją trwałość, nasycenie kolorystyczne oraz nienaganną estetykę. T-shirty należy prać w temperaturze maksymalnie 40 stopni Celsjusza.

Po koszulki od 4-4-2 Wear chętnie sięgają piłkarze polskich i zagranicznych klubów. Wśród naszych ambasadorów znajdują się zawodnicy Legii Warszawa, Cracovii, Arki Gdynia, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin i wielu innych. Zaufali nam w kwestii jakości, a my zadbaliśmy o nawet najmniejszy detal. Oferujemy T-shirty z krótkim rękawem w wersji unisex, które powinni mieć w swojej szafie wszyscy pasjonaci piłki nożnej oraz wierni kibice ulubionych klubów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.